FILMOWANIE

Naszym celem jest uwiecznienie najważniejszych dla naszych klientów chwil za pomocą kamery. Dla nas każdy klient jest inny i każdy traktowany jest indywidualnie. Wspólnie z Wami rozmawiamy przed wydarzeniem i wybieramy najlepszą dla Was formę. Istnieje możliwość utrwalenia na filmie sesji zdjęciowej oraz stworzenie filmowej sesji w strojach ślubnych, lub codziennych w dowolnych wnętrzach i plenerach (najlepiej przed dniem ślubu, lub po nim). To, jak długo z Państwem będziemy podczas uroczystości, zależy od Państwa. Do Państwa decyzji pozostawiamy również rodzaj montażu i długość filmów.

 

śluby i wesela
komunie
chrzciny
imprezy firmowe
konferencje, szkolenia i warsztaty
występy np. w przedszkolach, domach kultury
uroczystości rodzinne (urodziny, rocznice ślubu)
filmy reklamowe, instruktażowe, edukacyjne
obróbka montażowa filmów


 


Korzystne upusty przy zamówieniu kompleksowej usługi - fotograf i kamerzysta.


 

Filmujemy kamerą, zdjęcia robimy aparatem fotograficznym (a nie odwrotnie). Kamera została stworzona do filmowania i niech do tego służy.

Filmowanie odbywa się przy użyciu dwóch kamer - jednej ustawionej na statywie, drugiej mobilnej, noszonej przez operatora. Materiał nagrywany jest przy użyciu nowoczesnej kamery full HD Canon XF 100, która zapisuje dane w formie cyfrowej na kartach pamięci, pozwalających na rejestrację kilkudziesięciu godzin materiału filmowego i zapewniających duże bezpieczeństwo rejestrowanych filmów wideo. Bardzo ważnym elementem zapewniającym jakość rejestrowanego materiału są nowoczesne matryce, które rejestrują obraz o dużo większej przestrzeni barwnej oraz pozwalają na pracę kamery przy niewielkim oświetleniu.

Filmowanie to nasza pasja, a mobilność to nasz miły obowiązek. Zamów filmowanie w takich miastach, jak Bolesławiec, Zgorzelec, Legnica, Lubań, Lwówek, Nowogrodziec i innych na terenie Dolnego Śląska.

Zadzwoń

Umów się na spotkanie

- to nic nie kosztuje!

 +48 726 340 316

Doradzimy
doradztwo

Pomożemy wybrać

czas miejsce i styl

Zmontujemy

Wykonujemy montaż

nagrań amatorskich

oraz archiwalnych

 

Nagramy

Zapiszemy materiał na

płytach CD, DVD lub BluRay